Konferencja Nauczycieli Canterbury 13-14.07.2019

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że dwudniowa Konferencja dla nauczycieli polskich szkół sobotnich odbędzie się 13 i 14 lipca 2019 r. w Canterbury. Dokładny adres, gdzie odbędzie się wydarzenie to Keynes College, University of Kent, Canterbury, CT2 7NP.

Konferencja rozpocznie się w sobotę rano o godzinie 9:00. Przybliżony czas zakończenia konferencji to godzina 15:00 w niedzielę.

Program z godzinami i tematami zajęć znajdziecie państwo tutaj: PROGRAM –  Konfererencja nauczycieli Canterbury 2019

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania poprawek, jeśli zajdzie taka konieczność. O wszelkich zmianach w programie zostaną Państwo poinformowani e-mailowo/

 

W celu zapisania się na konferencję prosimy wysłać zapytanie o link do zapisów na nasz adres mailowy: pms@polskamacierz.org

Link  pozwoli na zapisanie się na CAŁE wydarzenie. Aby się zapisać na poszczególne zajęcia, prosimy najpierw zapisać się na całe wydarzenie, po czym otrzymają Państwo wiadomość z listą linków do wszystkich zajęć.

Proszę mieć na uwadze, że link pozwala na zakup wyłącznie 1 biletu na transakcję. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa oraz organizacyjnymi.

Koszt udziału dla jednej osoby to £65.00. W cenę wliczony jest udział w wybranych zajęciach, nocleg oraz wyżywienie. Jest to cena dla nauczycieli pracujących w placowkach zrzeszonych z Polską Macierzą Szkolną.

Koszt udziału dla jednej osoby, niezrzeszonej z PMS to £110.00.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z naszym biurem: pms@polskamacierz.org