Księgarnia

Księgarnia

Założona w 1991 roku Księgarnia PMS mieści się w budynku POSK, w londyńskiej dzielnicy Hammersmith. Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiadać na najróżniejsze potrzeby Polaków przebywających za granicą, dlatego nasza oferta jest bardzo urozmaicona i, poza doskonałym wyborem książek, obejmuje szereg innych towarów.

Oferta specjalna 2017 – katalog nagród książkowych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą nagród książkowych Księgarni PMS. Specjalne, atrakcyjne ceny dla polskich szkół sobotnich:

Oferta 1: pomoce naukowe
Oferta 2: dwujęzyczne
Oferta 3: historia
Oferta 4: nauczanie początkowe
Oferta 5: 7-10 lat (1 z 2)
Oferta 6: 7-10 lat (2 z 2)
Oferta 7: 10-16 lat
Oferta 8: o Polsce

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny (020 8748 5522).

Oferta

Księgarnia posiada szeroką ofertę podręczników szkolnych i pomocy naukowych (zarówno sprowadzanych z Polski, jak i wydanych za granicą), książek: literatury pięknej, albumów, wydawnictw słownikowych, encyklopedycznych, poradnikowych. Oferujemy szeroki wybór czasopism polskich – zarówno sprowadzanych, jak i wydawanych w Wielkiej Brytanii.

W asortymencie znajduje się szeroki wybór książek i wydawnictw dla dzieci.
Dla prowadzących polskie szkoły sobotnie oraz dla uczniów tych szkół posiadamy specjalne wydawnictwa, jak dzienniki i świadectwa szkolne.

W księgarni znajdą Państwo również płyty z muzyką polską oraz bogaty wybór wyrobów polskiej sztuki ludowej oraz rękodzieła. Regularnie na naszych półkach pojawiają się sprowadzone z Polski towary sezonowe, jak przepiękne ozdoby choinkowe, palmy wielkanocne, dekoracje świąteczne czy kalendarze.
W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę o kosmetyki wiodących firm polskich.

Zamówienia indywidualne i sprzedaż wysyłkowa

Jeśli poszukują Państwo konkretnych pozycji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Państwa indywidualne zamówienie. Jeżeli nie mogą nas Państwo odwiedzić osobiście, oferujemy sprzedaż wysyłkową – zamówione pozycje możemy wysłać do wszystkich części Wilekiej Brytanii.

Księgarnia Polskiej Macierzy Szkolnej

240 King Street
London
W6 0RF

Telefon:
020 8748 5522

Email:
bookshop@polskamacierz.org

Otwarte

11 - 18 poniedziałek-sobota
12 - 17 w niedziele

Polish Books
Powrót do góry Back to top