Nowe Tematy GCSE Polish: nowy podręcznik i zeszyt ćwiczeń

W 2016 roku nakładem Polskiej Macierzy Szkolnej ukazało się drugie, poprawione wydanie długo oczekiwanego podręcznika dla klas GCSE ”Nowe tematy”. W skład zestawu wchodzi podręcznik oraz zeszyt ćwiczeń. Materiał dydaktyczny, podzielony na 17 rozdziałów, jest zgodny z tematyką i wymaganiami programowymi egzaminu GCSE. W podręczniku znajdą Państwo:

  • Przejrzysty układ treści
  • Bogaty i zróżnicowany materiał w obrębie każdego tematu, dostosowany do różnych poziomów umiejętności uczniów
  • Urozmaiconą, nowoczesną grafikę ułatwiającą zrozumienie treści
  • Różnorodne teksty literackie i o współczesnej kulturze, czyniąc naukę ciekawszą i bardziej stymulującą

Pracując z podręcznikiem „Nowe tematy” uczniowie zostaną w pełni przygotowani do egzaminu GCSE. Oferowane w podręczniku ćwiczenia i zadania kładą główny nacisk na kształcenie sprawności językowych testowanych podczas egzaminu, czyli mówienia, słuchania, czytania i pisania. Ponadto bogactwo oferowanych w nim tekstów może pobudzić zainteresowanie uczniów polską literaturą, językiem i kulturą ojczystą.

Z recenzji eksperta: “Nowe tematy to jedyny podręcznik na rynku, który oferuje materiał i ćwiczenia do przygotowania uczniów do egzaminu GCSE z polskiego. Podręcznik jest nie do przecenienia z punktu widzenia nauczycieli i uczniów. Jest to nowe i w dużej mierze nowoczesne ujęcie prezentujące żywe i współczesne teksty, zanurzone w polskiej tradycji i kulturze.”

Książka jest do nabycia u wyłącznego dystrybutora – Księgarni PMS. Jeśli chcieliby Państwo złożyć zamówienie, prosimy o kontakt z Księgarnią. Regularne ceny wynoszą: £15 za podręcznik oraz £9.50 za zeszyt ćwiczeń. Dla szkół zarejestrowanych w PMS oraz klientów Księgarni PMS przygotowaliśmy atrakcyjne oferty cenowe.

Klikając w poniższe okładki, mogą się Państwo zaznajomić z próbkami treści podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń:

Okladka - podrecznik (small) 2     Okladka - zeszyt (small) 2