Polityka Prywatności

Witryna internetowa Polskiej Macierzy Szkolnej jest hostowana na terenie wielkiej Brytanii  i w związku z powyższym jej zawartość podlega regulacjom prawa brytyjskigo. Poniższy tekst jest tłumaczeniem z języka angielskiego i jest zgodny z prawem obowiązującym w Wielkiej Brytanii.

Przez użytkowanie ninjejszej strony wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Polską Macierz Szkolną wszelkich danych osobowych udostępnionych przez Państwa dla celów wyszczególnionych w niniejszych Zasadach polityki prywatności.

Polska Macierz Szkolna dokłada starań, aby chronić prywatność Użytkowników swojej strony. Niniejsze Zasady, dotyczące pobierania, przechowywania i wykorzystania danych osobowych Użytkowników, wyjaśniają, w jaki sposób przetwarzamy informacje o Użytkownikch naszej strony.

Zasady użytkowania – Polityka prywatności Polskiej Macierzy Szkolnej są nastepujące:

Jakie dane osobowe pobieramy?

Polska Macierz Szkolna pragnie dostarczać serwisów i informacji relewantnych i użytecznych dla odwiedzających jej strony. Takie serwisy czy produkty mogą zawierać newslettery, biuletyny, e-maile i inną korespondencję.

Możemy pobierać od Państwa i przetwarzać następujące dane:

  • informacje, które podają Państwo przez wypełnianie formularzy na naszej stronie
  • jeżeli skontaktują się Państwo z nami, możemy przechowywać korespondencję otrzymaną od Państwa
  • szczegóły Państwa wizyt na stronie i informacje o zasobach, z których Państwo korzystają

W jaki sposób pobieramy i wykorzystujemy informacje o Użytkownikach?

Najczęstszym sposobem, w jaki Polska Macierz Szkolna pobiera informacje online jest pobieranie ich z wypełnianych przez Państwa formularzy. Informacja dotycząca sposobu korzystania ze strony jest pobierana przy użyciu plików cookie; zobacz Informacja o plikach Cookie.

Decyzja o niebraniu udziału w komunikacji marketingowej

W każdej chwili mogą Państwo podjąć decyzję o niebraniu udziału w żadnej komunikacji z Polską Macierzą Szkolną. Jeśli życzą sobie Państwo nie otrzymywać żadnej korespondencji e-mailowej bądź pocztowej od Polskiej Macierzy Szkolnej, prosimy o skontaktowanie się z nami; zobacz Kontakt.

Inne strony internetowe

Strona internetowa Polskiej Macierzy Szkolnej zawiera linki do innych stron, które pomieściliśmy dla Państwa wygody. Nie mają Państwo żadnego obowiązku odwiedzenia tych stron, jeżeli jednak zdecydują Państwo je odwiedzić, należy mieć świadomość, iż strony te mają osobną zawartość oraz zasady dotyczące pobierania danych i prywatności. Prosimy zapoznać się z nimi przed korzystaniem ze stron. Polska Macierz Szkolna nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie jakichkolwiek danych osobowych przez te strony.

Linki do portali społecznościowych:

Zasady polityki prywatności Twitter kliknij tutaj

Ta informacja wyjaśnia praktyki Twitter dotyczące informacji online i decyzje, które mogą Państwo podjąć w odniesieniu do tego, w jaki sposób Państwa informacje są pobierane i przetwarzane.

Zmiany w naszych Zasadach użytkowania – Polityce prywatności

Rezerwujemy sobie prawo do modyfikowania, zmieniania lub aktualizowania niniejszych Zasad w każdej chwili i zachęcamy  Użytkowników do regularnego ich czytania .

Jak można się z nami skontaktować

Prosimy skontaktować się z nami, jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych Zasad – Polityki prywatności lub iprzechowywanych przez nas nformacji dotyczących Państwa; zobacz Kontakt.

Powrót do góry Back to top