Wspieraj PMS

Polska Macierz Szkolna dokłada wszelkich wysiłków, aby wspierać polską oświatę na terenie Wielkiej Brytanii, przekazywane nam datki pomagają nam realizować te cele. Zebrane fundusze przeznaczane są na: realizację konferencji metodycznych  dla nauczycieli, szkoleń dla kadry zarządzającej, warsztatów przygotowawczych do egzaminów dla młodzieży, konkursów i festiwali dla uczniów szkół sobotnich, reprezentowanie interesów oświaty polonijnej w Wielkiej Brytanii i w Polsce (np. kampania A-level). Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!


Wspieraj PMS poprzez Easyfundraising

Robiąc zakupy on-line mogą Państwo wspierać Polską Macierz Szkolną nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Jest to możliwe dzięki portalowi easyfundraising.

Za pomocą jednego kliknięcia mogą Państwo wspierać polską edukację w Wielkiej Brytanii i to zupełnie za damo!
Wszystko, co należy zrobić to:

  1. Wejść na stronę: www.easyfundraising.org.uk/causes/polisheducationalsociety
  2. Zarejestrować się za darmo.
  3. Zrobić zakupy – datek od Państwa zakupów zostanie automatycznie przekazany Polskiej Macierzy Szkolnej przez easyfundraising.

Na stronie dostępnych jest ponad 2 700 sklepów, m.in.: Amazon, John Lewis, The trainline, Sainsbury’s, Ebay, Tesco, M&S, Next, Boots, które przekażą donację (określony procent od wydanej przez Państwa kwoty) dla Polskiej Macierzy Szkolnej w ramach podziękowania za Państwa zakupy!

Korzystanie z easyfundraising nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Koszt zakupów jest zawsze taki sam jak po bezpośrednim wejściu na stronę danego sklepu. Przekazany procent od zakupów ustalany jest przez konkretna firmę – pomiędzy 1% a 5% od kwoty zakupów.

Pomocny w pamiętaniu o datku jest Donation reminder, do pobrania bezpłatnie po zarejestrowaniu się na portalu easyfundraising. Donation reminder informuje o możliwości przekazania datku dla Polskiej Macierzy Szkolnej,  za każdym razem gdy robimy zakupy online.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na pytania można znaleźć tutaj i w prezentacji o easyfundraising.

easyfundraising-logo (2)

 


Easysearch

Przeszukując sieć za pomocą przeglądarki Easysearch zamiast np. Google również wspierają Państwo Polską Macierz Szkolną nie ponosząc żadnych kosztów.

Osoby wspierające w ten sposób PMS zbierają ponad £25 rocznie używając easysearch zamiast np. Google do 15 wyszukań dziennie.

Przeglądarka, dostępna tutaj,  jest automatycznie ustawiona na bezpieczne przeglądanie i można ją ustawić, jako główną na swoim komputerze.

Polska Macierz Szkolna jest wdzięczna za każde wsparcie pozwalające na efektywniejszą realizację celów statutowych.

Pomyślnych wyszukań!

easysearch-logo

 

Powrót do góry Back to top