Zakładanie nowej Polskiej Szkoły Uzupełniającej

Założenie nowej szkoły uuzpełniającej jest wieloetapowym procesem. Na założenie i prowadzenie placówki składa się wiele aspektów, od badania zapotrzebowania, przez planowanie procesu dydaktycznego, do zarządzania i administracji. Należy się do niego dokładnie przygotować.

W pierwszej kolejności zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałami pomieszczonymi w tej i w innych sekcjach naszej strony. Warto sporządzić listę pytań nasuwających się w trakcie zapoznawania z materiałami jak i wszelkich innych związanych z otwarciem i prowadzeniem szkoły.

W dalszej kolejności, zapraszamy do kontaktu z nami w celu konsultacji osobistej bądź telefonicznej, w trakcie której wesprzemy Państwa w planowaniu, odpowiemy na pytania bądź skierujemy do profesjonalistów w celu zasięgnięcia dalszej porady.

Poniżej znajdą Państwo materiały na temat zakładania szkoły uzupełniającej w Wielkiej Brytanii krok po kroku – jak przygotować się do prowadzenia polskiej szkoły sobotniej. Materiały zostały przygotowane przez Pascale Vassie z National Resource Centre for Supplementary Education:

Powrót do góry Back to top